Bilindiği üzere bu yıla damgasını vuracak iki FPS oyunu, DICE‘nin bu yıl Battlefield yerine geliştirdiği Star Wars ve her yıl görmeye alışık olduğumuz, savaş oyunlarının klasiği haline gelmiş olan Activision‘ın Call of Duty‘si.

Black-Ops-3_Specialist_Ruin.0

Call of Duty : Black Ops serisinin 3.oyununun Multiplayer betası gün itibari ile PS Store‘a eklendi.  COD: Black Ops 3 betasını oynamak için oyunu ön sipariş ile almanız gerekiyor. Ancak oyunu denemeden alma niyetinde değilseniz çözümü oldukça basit.

İzlemeniz gereken yol, oyunu kayıtlı olduğunuz PSN‘den ön sipariş vermek ve daha sonra siparişinizi iptal etmek. Böylelikle sizden hiç bir ücret alamayacaklar ve siz COD : BO3 betasını doya doya oynayacaksınız. Beğenmeniz durumunda ön siparişi iptal etmeyebilirsiniz, bu da size kalmış .

BlackOps3-1

Call of Duty: Black Ops 3 Beta‘sına değinmek gerekirse oyundaki uçma,sıçrama teması bir adımda olsa geriye gitmiş ve daha çok Black Ops tadı geri dönmüş diyebiliriz. Bağlantı problemleri iyi yönde halledilmiş sayılır, en azından son oyunu olan Advanced Warfare‘da ki gibi saçma laglar ve buglar yok. Oyunun tam versiyonunun daha iyi olmasını bekliyorum.

COD : Black Ops 3 Turnuvaları ‘na gelmeyi unutmayın.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*