2887597-black+ops+3_stronghold_broken+arrow_wm

Bildiğiniz üzere Call of Duty Black Ops 3 Multiplayer betası geçtiğimiz günlerde sona erdi. Oyunun betasında çok fazla silah yer almasa da mevcut silahların yeterince beğenildiğini söyleyebiliriz, ancak oyunun haritalarının çok küçük olmasından dolayı keskin nişancı türündeki Sniper silahlarının yetersiz olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Beta’da görülen pompalı silahlar , bıçaklar da tam anlamıyla bizi bir ölüm makinası haline dönüştürmüyordu. Ancak sızan bu yeni silahlar ile daha sağlam silahların elimizde olacağını söyleyebiliriz.

Genede betanın beklenenden daha fazla içeriği bulundurmasa üstüne süresinin uzatılmasının yanı sıra tam sürüme gelen dlcler gibi yeni harita ve yeni level seviyesinin eklenmesi , oyuncuları fazlasıyla mutlu etti. Beta’yı test etmediyseniz üzülmenize gerek yok, sizin için en küçük detayına kadar inceledik. Call of Duty Black Ops 3 BETA İncelemesi

Daha önce COD serilerinde görmediğimiz türden silahlar gün itibariyle sızdı. Bu silahların arasında sağlam bir yakın menzil silahı olacağını tahmin ettiğimiz 2 pompalı tüfek, M27 silahı, MP7 silahı ve Sniper Bolt isimli keskin nişancıları sevindirecek türden tam 7 silah oyuna eklendi. Bu silahların en çok göze batan özelliği ise gerçekte var olan silahlar olması.

36

5 17 26  44 62 72

 

Call of Duty Black Ops 3 Yeni Silahlarından En Beğendiğiniz Hangisi?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Güzel görünüyorlar sniper iyiymiş

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*