brothers-1120-01-1920x1200-893935420

Çoğu zaman yüksek bütçeli filmlerin az bütçeli kült filmlere göre daha az izlendiği dönemde, yüksek bütçeli oyunların büyük bir oranda bağımsız oyunların gerisinde kaldığını görüyoruz. Bunlardan en önemlilerinden biri ise Brothers: A Tale of Two Sons.

Normalden farklı bir oynayışa sahip olan oyun , oyunu oynayan kişiler tarafından oldukça beğenilmişti. Bu oyun şimdi ise PS4 ve Xbox One için çıkmaya hazırlanıyor.

Brothers-A-Tale-of-Two-Sons-Wallpaper-HD

505 Games tarafından 2013 yılında PC için piyasaya sürülen oyun, PS4 ve Xbox One için 12 Ağustos tarihinde piyasada yerini alacak. Fiyatına gelirsek, şu an ki etiket fiyatı 19.99 dolar olarak gözüküyor. Ancak konsolda fiyatlar her daim artmıştır, bundan dolayı fiyatını bu derece düşük beklemek hata olur.

Ağustos'un başında PS Store ve XBOX Live'da yerini alacak olan Brothers , Eylül ayının başında ise kutulu olarak satışa sunulacak. Yeni nesil versiyonunda PC'de ki oyundan farklı olarak yepyeni bir artbook ve müziklerin olduğu bir cd yer alırken , oyun yapımcılarının kendi anlatımı ile hazırladığı bölüm ekstra olarak PS4 ve Xbox One kullanıcılarına sunulacak.

2129155-169_brothers_launch_multi_ot_080713  

Oyunun gameplay videosuna, dilerseniz aşağıdan bakabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*