Daha önce sitemizden sizlere duyurduğumuz Battlefield 4‘e ücretsiz gelecek olan Night Operations, Gece Savaşları‘nın yarı çıkacağı DICE tarafından duyuruldu.

ecco-un-trailer-per-battlefield-night-operations-v2-235409

1 Eylül tarihinde herhangi bir ücret ödemeden bütün Battlefield 4 sahibi olan oyuncular Night Operations‘ı edinebilecek.Ancak Avrupa’da Playstation sahibi olan kişiler ancak 8 Eylül tarihinde indirebilecek. Night Operations paketi ile oyuna yepyeni bir harita eklenecek. Bu haritanın ismi Zavod 311 kopyası olarak bilinen Zavod: Graveyard Shift. Bu oyuna yeni eklenecek harita, oyundaki tüm modlarda geçerli olacak. Gece savaşmanın zevkini yaşatacak.Oyuna yeni eklenecek haritanın en büyük özelliği ise adından da anlaşıldığı gibi karanlık gecelerde savaşma imkanı sağlaması. Haritanın zaman olarak gece geçmesi, karanlığı yarattığından savaşan oyuncular bu haritada gizliliğe ve aydınlanmaya önem verecek. İşaret fişeklerini dikkatli ve düzgün kullanmaları gerekiyor. Aksi takdirde fişeklerini gereksiz kullanmaları sonucu karanlıkla baş başa kalabilirler. Aynı şekilde bir diğer etmen ise, bu fişeği dikkatsiz kullanmaları sonucu yerlerini belli etmek ve düşman askerlerini üzerine çekmek olabilir. Battlefield Hardline‘da da bu haritanın yer alıp almayacağı merak konusu, ancak biz oyun severler olarak bu gibi haritaların her oyunda yer almasını diliyoruz. 

Battlefield 4 ‘e yeni eklenecek olan Gece Savaşları:

Battlefield-4-Night-Operations-DLC-1 BF4_NightOps_Screenshot_03_LonelySoldier_WM BF4_Nightops2_atv_org  maxresdefault

Aynı şekilde oyuna uzun bir zamandır gelmesi beklenen yaz güncellemesi de yarın Night Operations ile birlikte gelecek. Gece Savaşları‘nı merak edenler aşağıdaki videoyu izleyerek oyuna yeni eklenecek harita hakkında bilgi sahibi olabilir

Oyuna yeni eklenecek olan, Gece Savaşları haritası hakkında görüşleriniz neler?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Sağlam heyecan yarattı bu zevkli olur

    Reply
  2. iyi oldu öğrendiğim

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*