cas4

Assasin's Creed serisinin yeni çıkacak olan oyunu Syndicate için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Bu videoda Evie karakterine ait özellikler, oyun severlerin önüne seriliyor. 

acs

Ana karakter olarak açıklanan Jacob'ın ikizi, kız kardeşi Evie'nin oynanış videosunda Evie kendine özel yetenekleri ile oynadığımız oyuna tad katarken, uzmanlık konusu olduğu bıçaklar ile düşmanlarına korku salacak. Evie fırlatabilir türden bıçaklar taşıyabiliyor ve birden fazla kişi ile karşılaştığında Voltaic Bomb isimli bir bombayı devreye koyuyor. Voltaic Bomb bir nevi şok tabancası görevi görüyor ve düşmanlarına şok etkisi yaratıyor. Evie'nin en ilginç ve en değerli özelliği ise Chameleon adı verilen bir nevi görünmezlik sağlayan ve açık dünyada bile kullanabileceğiniz o eşsiz özelliği. Oyun konsolunun efsane serilerinden AC Syndicate hakkında haberimizi fazla uzun tutmadan videoya geçelim.

acs2

İşte AC: Syndicate oyununda çoğu oyuncunun beğeni ile oynayacağı bir karakter, Evie:

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*