acs-gi-bg1-new

Bilindiği üzere her yıl yeni bir Assasin’s Creed oyunu çıkaran Ubisoft, bu yılda piyasadaki yerini Assasin’s Creed Syndicate ile alıcak. Ancak geçtiğimiz yıllarda düşüşe geçtiği gözlenen Assasin’s Creed serisi, zaman geçtikçe daha az alınıyor ve bu durum da Ubisoft‘u rahatsız ediyor. Girmiş oldukları düşüşün farkında olan Ubisoft , buna bu yıl çözüm getirmek zorunda.Oyunun yapımcısı Ubisoft‘dan gelen açıklamalara göre, üretim ekibinin en büyük önceliği AC : Syndicate oyunu.

2864166-assassins_creed_syndicate_combat-kukri

Haziran ayında Warner Bros tarafından PS4 ve Xbox One ile aynı zamanda PC’e de gelen Batman: Arkham Knight oyunu, PC‘de yaşattığı problemler dolayısıyla oynanamaz bir hale gelmişti. Bu sorunu yaşamaktan korkan Ubisoft buna bir önlem aldı.Assasin’s Creed Syndicate oyunu 23 Ekim’de PS4 ve Xbox One için çıkış yaparken, PC için ise 19 Kasım’da oyun severler ile buluşacak. PC kullanıcıları GTA 5 gibi 1 yıl değil, 1 ay bekletilecek olsa da , bu beklemenin sonucunda beklentileri her zamankinden büyük olacak.Ubisoft Ukrayna müdürü Sam Kovalev yapmış olduğu açıklamalarda bu bilgileri doğrular nitelikte, gecikme sorununu minumum düzeye getireceklerini belirtti. Aynı zamanda en küçük bir problem yaşanmaması için, tüm hataları elden geçirdiklerini de ekledi.

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*