1434116061-media

FIFA 16’da maça girdiğiniz andan itibaren sunum değişiklerini farkedeceksiniz. Artık taraftarı olduğunuz klübün stadı oyuna eklenmiş ise stadınız arka planda gözükecek. Maça girdiğiniz anda sisli ve puslu yeni hava koşullarını ayarlayabilceksiniz.Dokuz yeni stattan birini seçebilirsiniz, BPL’ye yükselen takımların stadları da oyun da yer alacak. Almanya’nın en iyi ligi Bundesliga’da ise, skor grafiklerini takım kadrolarını ve oyuncu analizlerini aynı televizyondaki gibi izleyebilceksiniz. image_1.img_1

Maç günü deneyiminiz daha heyecanlı olacak, dikkat çeken oyuncular, takım performansları ve spiker maç hakkında konuşurken oyuncu istatistiklerine değinecek. Bitiş düdüğü çaldığı anda maçın en önemli anları maçın tüm analizi ortaya çıkacak. Yeni yüz tarama teknolojisi ile oyuncular gerçeğe daha çok benzeyecek. Kadın milli takımları ile oyuna yepyeni saçlar ve yepyeni stiller eklendi. FUT modu için özel FUT Draft eklendi.

fifa_16_womens_teams-5

Hakem köpüğü , yedeklerle iletişim ve maç sonrası olanlar dahil tüm ayrıntılar, ve yepyeni gol sevinçleri ile sevinme fırsatını yakalayacaksınız. FIFA 16 , 24 Eylül’de PS4,PS3,Xbox One,Xbox 360 ve PC için çıkış yapacak.

 

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*