Oynarken hisset sloganıyla Sony'nin yeni oyuncağı 2016 yılında oyun severler ile buluşacak.

ps4-accessories-morpheus-headset-two-column-ps4-eu-07oct14

Sony tarafından üretilen vizör tarzındaki Project Morpheus 3D görüntüleyicisini takın ve yeni oyun dünyasına yolculağa çıkın.

Aynı zamanda iki mekanizmadan oluşan Project Morpheus'da biriyle kendiniz görüntülerken diğeri ile yanınızdaki kişiler için televizyona görüntüyü gönderebiliyorsunuz.

Aynı zamanda 3D ses teknolojisi ile duyulan seslerde de daha gerçekci bir deneyim yaşıyorsunuz.

Sony'nin yeni oyuncağının özelliklere bir gözatalım.

morpheus-key-features-01-ps4-eu-17jun15

OLED EKRAN

Morpheus'un görüntüleyicisi rolündeki OLED Ekran 5,7 inç 1920x RGB X 1080 çözünürlüğüne sahip. Bu ekranın en büyük özelliği görüş alanının diğer ekranlara göre daha büyük olması ve görüntü tutulmasını en aza indirerek yaşanacak hareket bulanıklılarına engel olması.

 

morpheus-key-features-02-ps4-eu-17jun15

120 HZ'ye kadar ulaşan Yineleme HIZI!

En dikkat çekici özelliklerinden biri de oyunların Project Morpheus'da 120 FPS'de hazırlanabilir durumda olması. OLED Ekran'ın verdiği yüksek yineleme hızı ile PS4 gücünün birleşmesi sonucu son derece gerçekci görseller ile karşı karşıya kalacağız.

 

morpheus-key-features-03-ps4-eu-17jun15

Gecikme Sorunu Yaşamıyor!

Gerçekten üst düzey bir gerçeklik deneyimini yaşatacak olan Project Morpheus'da gecikme 18 ms'nin altına yani ilk protipinin ms'sinin yarısına indi. Bu gecikme sorunun çözülmesi ile Project Morpheus kullanıcıları daha rahat ve daha gerçekci bir deneyime sahip olacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*