Uzun bir süredir çıkıp çıkmayacağına dair soru işaretlerinin bulunduğu MAFIA 3 sonunda 2K GAMES tarafından sevenlerine duyuruldu.
Sosyal medya hesapları üzerinden verilen bir görselde Mafia 3’ün 5 Ağustos 2015 günü saat 8.00‘da GAMESCOM adresinde gösterileceği açıklandı.

Mafia 3

Mafia 3 karakterleri

En yakın Mafia haberi 2012 yılında yayılmıştı ve ünlü Çek firması 2K Czech’in Mafia 3 oyununu geliştirmek üzere çalıştığı söylenmişti. Gördüğümüz o ki bu kısa süre zarfında Mafia 3 gibi geniş kapsamlı bir oyun adına büyük bir yoldan geçilmiş.

Oyunda yer alan Vito Scaletta karakterinin dublajından sorumlu olan sanatçı Rick Pasqualone, Twitter hesabından Mafia 3 ile ilgili gelen sorulardan birine ‘MAFIA hakkında çok yakında heyecan verecek türden haberler gelebilir’ yanıtı verdi.

mafia-3

MAFIA 3 oyunu hangi platformlarda olacak?

İlk alınan bilgilere göre oyun sadece Playstation 4 ve Xbox One platformlarına özel olacaktı, ancak daha sonra gelen bilgiler doğrultusunda PC kullanıcılarıda MAFIA 3‘ü oynayabilecek.

Mafia serisi 2.oyunuyla beklentileri karşılayamasa da ilk oyunu ile herkesin gönüllerinde taht kurmuştu.

Serinin 3.oyununun tüm detaylarını,görsellerini ve oynanış videosunu 5 Ağustos’ta GamesCOM’dan yapılacak sunum ile görme şansına sahip olacağız.

MAFIA 3’ün duyurulması hakkındaki görüşlerinizi buradan bildirebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Mafia’nın ilk oyunu gerçekten çok güzeldi, ikinci oyun daha çok para kazanmak amaçlıydı. Umarım bu oyun ilk oyun gibi hikayesiyle insanı içine sürekleyecek türden olur.

    Reply
  2. Ünlü oyun sitesi play-asia oyunu listeledi 20 aralıkta ön siparişe açacakmış
    Acaba bunda da benzin doldurma olurmu 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*